שאלות נפוצות על קורס יסוד

אני נתקלת שוב ושוב באותן שאלות לגבי קורס יסוד בתטא הילינג
ולכן החלטתי לרכז כאן את התשובות
*התשובות בלשון נקבה אך גם גברים מוזמנים בהחלט!! )

אני לא מעוניינת לטפל באופן מקצועי אלא רק לעזור לעצמי ולקרובים אלי, האם הקורס מתאים לי?

חד משמעית, כן . בקורס תלמדי איך לטפל בעצמך ובאחרים, ותוכלי ליישם זאת כראות עינייך. רוב בוגרי הקורסים אינם עוסקים בתטא הילינג באופן מקצועי כמטפלים או כמורים, אלא פשוט מיישמים את השיטה בחיי היומיום שלהם, בקריירה, בזוגיות, בהורות, ובכלל.
בקורס תלמדי "לעשות את זה בעצמך" – מה שיעניק לך איכות חיים מסוג אחר וישדרג את חייך ויכולותייך בכל תחום.

האם כל אחת יכולה?
בהחלט  כן.
המוח שלנו קולט בכל שניה 400 מיליארד (400 כפול 10 בחזקת 9) פיסות נתונים, אך התודעה שלנו "מעבדת" מתוכם רק 2000 , ולחלק הכה מצומצם הזה אנו קוראים מציאות.
בקורס תטא הילינג אנו לומדים להרחיב את יכולת עיבוד הנתונים שלנו.
כמובן שכל אחד יכול, כי המוח שלנו עושה זאת באופן טבעי, כל מוח עושה זאת, ללא יוצא מן הכלל! בקורס תטא הילינג אנו רק מלמדים את התודעה שלנו להפנות את תשומת ליבה למה שמתרחש במוח שלנו בכל מקרה!
אין צורך בכוחות מיוחדים, אין צורך בנסיון מיוחד, כל מה שצריך זה רצון, ונכונות ללמוד משהו חדש לגמרי, שחורג ממערכת החשיבה הלוגית .
מה שכן…
לאנשים סקפטיים או ציניים מאוד- זה עשוי לקחת יותר זמן (אם כי לא תמיד, אין בזה חוקים)

למי זה *לא* מתאים?
*למי שמאמין שבעולם קיים *רק * מה שרואים בעין, למי שלא מאמין בשום אופן בתבונה גבוהה כלשהי.. מכל סוג שהוא- יהיה מאוד קשה להתחבר לתטא הילינג. אם את מחזיקה באמונות מסוג זה, ובכל זאת מעוניינת ללמוד את השיטה- אני ממליצה להגיע למפגש טיפולי לפני הקורס.

*חלק מהתרגול והלימוד בקורס מתבצע בעבודה בזוגות. אם יש לך רתיעה גדולה מיצירת קשר עם אחרים, או פחד גדול מחשיפה- חשוב וכדאי לטפל ברגשות אלה לפני הקורס.

מה ההבדל בין תטא הילינג לדמיון מודרך ו NLP ?
כשאנו מתחברים לגלי תטא יכולת ההדמיה שלנו מתעצמת, כמו גם היכולת להגשים במציאות הפיסית את מה שיצרנו בדמיון. מדובר בתדר עמוק יותר של יצירה.
בנוסף- תטא הילינג היא שיטה אינטואיטיבית, ולא פרוטוקולית, כלומר אין סדרות מוכנות מראש של שאלות או רשימת בירורים, או תרגילים מובנים .. אלא המטפלת, מתוך הקשבה עמוקה למה שקורה בטיפול ולאנרגיית המקור, פועלת באופן אינטואיטיבי ואסוציאטיבי. הדיוק בשיטה הוא עצום, וברמת רזולוציה גבוהה מאוד.

מה ההבדל בין תטא הילינג להילינג "רגיל" ?
למרות הדמיון בשם, מדובר בשתי טכניקות ריפוי שונות . ההבדל המרכזי הוא שבהילינג המטפל הוא"צינור" , ואנרגיית הריפוי עוברת דרכו, ואילו בתטא הילינג המטפל הוא "עד" לריפוי.  ישנם עוד הבדלים רבים : בתטא הילינג המטפל והמטופל עובדים בשיתוף פעולה מלא, בדיאלוג, שיחה היא חלק חשוב בתהליך הטיפולי, המטופל נדרש לאשר כל שלב בתהליך, ועוד ועוד.

מה ההבדל בין תטא הילינג לבין תקשור ?
ההבדלים גדולים ורבים, אך בשביל להבין אותם צריך ללמוד תטא הילינג :-)  לכן אציין רק כמה:
ישנם לא מעט אנשים שנולדו עם יכולות אינטואיטיביות מפותחות, ויכולת תקשור מופלאה. בקורס תטא הילינג אנו לומדים לחיות בהרמוניה ובשלום עם היכולות הללו, ולהפיק מהן את המיטב עבורנו בכל תחום בחיינו.
מצד שני, רוב האנשים מגיעים לקורס תטא הילינג עם חסימות גדולות ביכולות האינטואיטביות שלהם, וללא כל נסיון קודם.
בתטא הילינג אנו לומדים בין השאר גם לתקשר, אך לא במובן שרוב האנשים תופסים תקשור. הטיפול אינו מסתמך על תקשור עם נשמות או יישויות כאלה או אחרות (למרות שניתן בהחלט לפתח מאוד את היכולת הזאת אחרי קורס מתקדמים). בתטא הילינג אנו מתחברים לאנרגיית המקור, בעלת הפרספקטיבה הגבוהה והמיטיבה ביותר. בתטא הילינג לעולם לא מקבלים או נותנים תשובות של "חייבים לעשות כך" או  "אסור לעשות כך".
חשוב לציין: בתקשור מקבלים מידע. בתטא הילינג מקבלים גם ריפוי עצמתי וממוקד, ומתרחש תהליך ריפוי בטכניקה ייחודית ואופיינית לשיטה. תקשור אינו המטרה, הוא האמצעי לריפוי (אחד מהאמצעים).

אני לא רוחנית, האם השיטה מתאימה לי ?
מה זה "רוחני" בשבילך? בתודעה הקולקטיבית 'רוחני' נתפסת כמילה נרדפת ל:מנותק מהמציאות.. משוגע.. לובש לבן ומחייך ללא סיבה.. מתנהג מוזר… מחבק עצים.. :-)
תטא הילינג היא שיטה פרקטית מאוד! היא מבוססת על הרעיון (הרוחני?) שכבני אדם- הגענו לכאן על מנת להיות שותפים פעילים ביצירת חיינו, וזאת על מנת לשפר אותם ברמה הפיסית, הגופנית, הרגשית, הכלכלית, המנטלית..
כדי ללמוד תטא הילינג אין צורך להאמין ב'אלוהים' (מילה טעונה בפני עצמה) , אך כדי ליישם את השיטה ולהשתמש בה, כן יש צורך להחזיק בתפיסה שיש משהו שהוא מעבר לחומר.. אנרגיה שקיימת למרות שאנו לא תופסים אותה בעין.

אם אפתח את החושים האינטואיטיביים שלי, האם אהיה חשופה יותר לקליטה של 'ישויות' שיכולות להזיק לי?
באופן כללי, מנסיוני האישי ומנסיונם של אחרים, אנו קולטים רק את מה שאנו מסוגלים להתמודד איתו.
בקורס תטא הילינג אנו לומדים על כל מה שקיים במרחב שלנו, ולומדים להתמודד בצורה גבוהה ומיטיבה עם כל מה שעשוי להופיע במרחב הזה לאחר שחידדנו את חושינו האינטואיטיביים. אז אם כבר- יהיה נכון יותר לומר שאחרי קורס תטא הילינג הפחד קטן, וההבנה של מה שנקלט גדילה ומתעצמת. ה"מסתורין" מתפוגג, ומפנה בכך הרבה מקום לפרקטי – לשיפור קונקרטי של חיי היומיום שלנו ברמה הכי מעשית.

אני מתלבטת בין קורס לבין טיפול 
בטיפול אישי תשומת הלב מוקדשת לך בצורה בלעדית, בתהליך אישי (קצר או ארוך) יעיל מאוד, שיוצר שינוי משמעותי בחיים.
במהלך הקורס מקבלים ומעניקים טיפולים פרטניים כחלק מהתרגול והלימוד, כך שריפוי משמעותי ושינוי משמעותי מתרחש, ובנוסף, בקורס מקבלים את הידע והכלים כיצד להמשיך ולטפל בעצמך, מבלי להיות תלוי במטפל.
חשוב לציין- אפשר להגיע לקורס גם מבלי שהתנסית בשיטה כמטופל.

אני מטפלת/מאמנת בשיטות אחרות, האם אוכל לשלב תטא הילינג בעבודה שלי?

כמובן כמובן כמובן! תטא הילינג היא שיטה אינטגרטיבית מאוד, שמשתלבת נפלא עם כל שיטה אחרת, ואף משדרגת את היכולת של המטפל בכל תחום ובכל שיטה אחרת!
בין תלמידותיי ועימיתותיי למקצוע ישנן: פסיכולוגיות, יועצות, מאמנות, רפלקסולוגיות, מתקשרות, מעסות, דיאטניות, נטורופטיות, מטפלות בשיאצו, רייקי, טיפול בתנועה (אהם אהם… ;-) ), רפואה קונבנציונאלית, גרינברג, רפואה שמאנית, רפואה סינית, מאמנות כושר…. ועוד ועוד ועוד.
שילוב של תטא הילינג בשיטות ריפוי וטיפול אחרות מסייעת למטפל לשמור על כוחותיו (הפיסיים , המנטליים והרגשיים), להגדיר את גבולותיו בצורה שמייטיבה עם עצמו ועם המטופל, וכן מעצימה ומדייקת את יכולת האיבחון בכמה וכמה רמות.

מדוע הקורס בפורמט של שלושה ימים רצופים?
בקורס עוברים תהליך עוצמתי שדורש מבחינת הגוף והתודעה שני לילות רצופים (שני מחזורי שינה לפחות) של הטמעה עמוקה.
פחות מזה- התהליך לא יושלם והידע לא יוטמע. יותר מזה- שאלות שיצופו לא יקבלו מענה בזמן הנכון, מה שיגרום לתהליך להתפרק ולהתפזר.

קשה לי להתפנות לקורס מבחינת זמן (התחייבויות לעבודה/משפחה וכו)
מבינה בהחלט, ויחד עם זאת- המאמץ המרוכז הזה למעשה חוסך זמן בהמשך. העבודה והמשפחה וכל סובבייך הם הראשונים שירוויחו מהתהליך שתחווי ומהידע והכילים שתקבלי בקורס.
בנוסף- מנסיוני כתלמידה וכמורה- ברגע שיש החלטה להצטרף לקורס- הכל כמו 'מסתדר מעצמו' במעין מקריות מדהימה, וההשתתפות בקורס הופכת לפתע לאפשרית גם מבחינה לוגיסטית.

אין לי כסף, למה הקורס כל כך יקר?
מחיר הקורס כולל 24 שעות לימוד מרוכזות, חומר מודפס, ספר שמרכז את כל הידע של הקורס ותוספות רבות, ליווי אישי שלי לאחר הקורס, ועוד בונוסים. בנוסף- הקורס מקנה ידע וריפוי שיאפשרו לך להגדיל את הכנסותייך בצורה משמעותית בתחום שבו את עוסקת כרגע ובתחומים נוספים אם תבחרי בכך, ולכן למעשה לא מדובר בהוצאה אלא בהשקעה שתחזיר את עצמה ללא ספק, גם כלכלית, וגם בתחומים נוספים (זוגיות, משפחה, בריאות, פיתוח קריירה וכו). בנוסף- הקורס מאפשר לך לטפל בעצמך, ולהחליף טיפולים עם בוגרי קורס נוספים, מה שיחסוך לך לא מעט כסף בטווח הקצר ובטווח הארוך.

בנוסף , הרשי לי להציע נקודת מבט נוספת על המשפט "אין לי כסף" ולשאול האם אכן אין, או שיש כרגע דברים דחופים יותר? האם תמיד יש דברים דחופים יותר? לאיזה צרכים תמיד יש לך כסף? לצרכים של מי תמיד תמצאי כסף? אלה שאלות שיעזרו לך לקבל פרספקטיבה על הנושא, להתחיל להתבונן באמונות שלך לגבי כסף, ולחקור את דפוסי החשיבה וההתנהגות שלך כבר עכשיו בנושא הכל כך טעון הזה (אצל רבים מאיתנו)

דבר אחרון- מנסיון (שלי ושל תלמידות) – כמו במקרה של זמן- הרבה פעמים כשיש התכוונות פנימית מודעת, ובתודעה שלנו אנו בוחרים שדבר מה הוא אפשרי עבורנו- הכסף הדרוש לכך כמו 'מופיע משום מקום'.
שווה לבדוק ולראות מה קורה :-)

ועוד נקודה לסיום: את התשלום על הקורס ניתן לפרוס לתכנית תשלומים נוחה. צרי קשר ואתן לך את כל הפרטים.

יש לי הפרעת קשב וריכוז, האם הקורס מתאים לי?
שהייה תכופה בגלי תטא משפרת מאוד את יכולת של התודעה להתרכז ולהתמקד. את השינוי חווים כבר במהלך הקורס עצמו (וגם במהלך טיפול תטא פרטני) .


שמעתי שהשיטה יוצרת שינויים מהירים, מה אם לא מתאים לי לשנות את חיי בבת אחת?

השיטה אכן יעילה מאוד ומקצרת תהליכים בצורה משמעותית לעומת שיטות ריפוי אחרות, למי שרוצה בכך
ויחד עם זאת,
השינויים מתרחשים תמיד בקצב המדוייק עבור כל אחת ואחד, בקצב שאנחנו מסוגלים ורוצים להכיל.
בתטא הילינג אנו יוצרים חופש יותר גדול ובהירות יותר גדולה בניהול חיינו , לטובתנו הגבוהה והמיטיבה ביותר.

בכולנו קיים מצד אחד רצון גדול בשינוי , ומצד שני פחד גדול משינוי. בקורס הפחדים מקבלים התייחסות וריפוי  , ויחד עם זאת- אם כרגע הפחד גדול בצורה משתקת-
אני ממליצה על טיפול פרטני בקצב שמותאם לך.

שום דבר לא עובד עלי/ שום דבר לא עוזר לי/ אף אחד לא יכול לעזור לי
אלה אמונות חוסמות, וכמו כל אמונה חוסמת- ניתן לשנות אותן בתטא הילינג. יחד עם זאת- אם את מחזיקה באמונות כאלה- כדי שתוכלי להפיק מהקורס את המיטב עבורך- אני ממליצה להגיע לטיפול פרטני לפני תחילת הקורס.


האם אכן תוך שלושה ימים אהפוך למטפלת? 

זה נכון ששלושה ימים זה זמן קצר, ויחד עם זאת בהחלט גם מטפלים מתחילים בקורס חווים הצלחות מדהימות. יחד עם זאת- קורס יסוד- כשמו כן הוא- מעניק את היכולות היסודיות, והוא מהווה הזמנה פתוחה למי שרוצה להתמקצע ולהשתפר- לצאת לדרך חדשה ומופלאה של המשך התפתחות כמטפלת וכאדם, וכמובן להעמיק את הידע והיכולות בקורס מתקדמים וקורסים נוספים בשיטה.
ברור שכדי להפוך למטפל מקצועי דרוש תהליך אישי מעמיק, קורס יסוד בתטא הילינג מעניק פריצת דרך משמעותית בכיוון הזה, ולמי שכבר עוסק בטיפול- שדרוג מדהים של היכולות הטיפוליות תוך זמן קצר.

למדתי  כבר כל כך הרבה קורסים… למה שהפעם זה יהיה שונה?
אחרי הקורס אני מציעה קרקע תומכת וליווי צמוד: בתרגולים, בקבוצה ייעודית בפייסבוק.
אפקט מדהים נוסף של השיטה- אנשים שאספו ידע רב , למדו שנים מגוון של שיטות ומשהו כמו עצר אותם מלצאת לעולם ולהתחיל לעסוק בכך באופן מקצועי- מתחילים סוף סוף ליישם בפועל את היכולות והידע שלהם ולהגשים את עצמם.

זה מתאים לאנשים רציונאליים?
כן בהחלט, אני עצמי אדם רציונאלי . בתטא הילינג לומדים לחבר בין תת המודע למודע, והרציונל בהחלט משתתף , אם כי, הוא לומד לעבוד בשיתוף פעולה עם האינטואיציה.
אבל איך זה עובד? ובכן יש לי שאלה הפוכה: איך עובד טלפון סלולארי? איך עובד רדיו? טלויזיה? מיקרוגל? לפ טופ?? גלים.

בתור אנשים רציונליים לחלוטין אנחנו מסכימים "לחיות בשלום" עם היישומים הטכנולוגיים הללו , למרות שאנחנו לא מבינים ב ד י ו ק "איך זה עובד"..

 

כמה מהקורס הוא פרונטאלי וכמה מעשי?
חלק מהקורס הוא פרונטאלי  אך הקורס הוא קורס מעשי בראש ובראשונה, וכבר ביום הראשון אנו מתנסים ביישום כל מה שלמדנו.
כמו כן למרות שמדובר בקורס פראקטי, מעמיק ומשמעותי לחיים, בו מתרחש ריפוי עמוק ומשנה חיים… זה גם ממש כיף!!!! :-)   הקורס חווייתי ביותר.
אני מאמינה בכל ליבי שהדרך הטובה ביותר ללמוד דבר חדש, היא דרך התנסות חווייתית מהנה, ולכן למרות התהליכים המעמיקים שכל המשתתפות חוות בקורס-
האוירה היא קלילה זורמת ומחוייכת, ולעיתים קרובות יוצאים מהקורס עם חברויות לחיים.

יש לך שאלה נוספת שלא נענתה כאן?
כתבי לי או התקשרי , ואשמח לענות

באהבה,

גל

« חודש קודם פברואר 2018 חודש הבא »
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28